Konuşmacılar

 • Esra Şimşek

  Esra Şimşek, iş hayatına Sabancı Holding Kurumsal Satış İş Geliştirme bölümünde başladı. Ardından Sabancı Telekom A.Ş’nin kuruluş döneminde Kurumsal Satış Bölümü’nün başına geçti. Sırasıyla Oracle ve TTNET’de yöneticilik yaptı. 2007 yılında Türk Telekom ailesine katılan Esra Şimşek, 2013 Şubat ayından bu yana Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü olarak görev almaktadır.

  Esra Şimşek, ODTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’ni tamamlayarak, MBA eğitimi de almıştır. Evli ve 2 çocuk annesidir.

 • Günseli Özen Ocakoğlu

  Günseli Özen Ocakoğlu, ön lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Enstitüsü'nde, lisans üstü eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme İktisadı Enstitüsü'nde yaptı.

  Kendi deyimiyle, 'öğrenmek ve öğrendiklerini paylaşmaktan' her zaman keyif aldı. Kariyerini de bu keyf üzerine gerçekleştirdi. 20 yılı aşkın bir süreden beri yayıncılık mesleğinin değişik aşamalarında görev yapan Ocakoğlu, 18 yıldan beri hem kurucu ortağı hem de genel yayın yönetmeliğini yaptığı Rota Yayınları'nda öğrenmeye devam ediyor.

  Günseli Özen Ocakoğlu ayrıca, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni, Marketing & Management Institute Başkanı'dır.

 • Cüneyt T. Devrim

  1973 yılında doğdu. Orta ve lise öğrenimini Kadıköy Anadolu Lisesi’nde bitirdi. İstanbul Teknik Üniversitesi’ndeki mühendislik eğitiminin arkasından, ABD’de Northeastern Üniversitesi’nde mühendislik yönetimi üzerine master derecesini tamamladı. Eğitimi devam ederken, yeni ürün geliştirmeden sorumlu olarak Groupe Schneider, USA’e katıldı.

  Aynı dönemde mezun olduğu üniversitede internet teknolojileri üzerine ikinci bir eğitimi tamamladı ve bu konuda çalışmalarına başladı. 1998 yılında Northeastern Üniversitesi’nin akademik kadrosuna katıldı. İnternet’in ABD’de patlama çağında olduğu bir dönemde, “Internet’in pazarlamada etkili kullanımı” ve “Internet sistem mimarisi” derslerini verdi.

  1999 yılında Project House’un kurucu ortağı oldu. 2002 yılında Project House’un Mobil Pazarlama biriminin kuruculuğunu üstlendi. İnteraktif Pazarlama’nın gelişimi içerisinde 2003 yılında İnteraktif Pazarlama Servisleri biriminin kurulmasını ve yöneticiliğini üstlendi. Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda birçok marka’nın yol planlarının oluşturulması ve geliştirilmesini sağladı. Doğrudan Pazarlama ve Etkileşimli Pazarlama sektörlerinin geliştirilmesi amacıyla 2005 yılında Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPID)’in kurulumunda, 2007 yılında IAB (Internet Advertising Bureau) Türkiye organizasyonunun kurulmasında görev aldı.

  Pazarlamanın gelişimi ve değişimi konusunda İnteraktif pazarlamanın doğru tanınması ve uygulamaların arttırılması için birçok seminer ve konferansta konuşmacı, yarışmalarda juri üyesi olarak görev almaktadır.

  IAB Türkiye Yönetim Kurulu üyesi olan Cüneyt Devrim halihazırda Project House’da kreatif ekipten sorumlu yönetici ortak olarak görevini sürdürmektedir.